Jump to content

Century NG 12'' 3,5 lb


Recommended Posts

jane kao sto si mogao procitati nisam napisao koliko smo sa novim modelom bacali i da je novi model bolji od starog

E sad sa novim modelo smo najdalje bacali negde oko 137m ja mislim da je to pristojna daljina barem za mene

Jane nesumljam u tvoje poznavanje o stapovima i mislim da ces se sloziti samnom da to nije bacacki stap i da dalina od 137 metara nije mala

Kao sto sam rekao stap koji ima dusu na ribi i da sa njim se moze baciti

Uz duzno postovanje ljudima koji stvarno mogu da bace velike daljine, isto tako sam slusao i mnoge ljude koji se frljaju nekim metrima, a kada odu na vodu 120m im je misaona imenica. Tako da je 120m za mene pristojana daljina.

Voleo bih da cujem misljenje drugih ljudi oko ovih metara i ako gresim slobodno me ispravite.

Pozdrav Zaki-Zarko!

 

Potpisujem za ovo pojachanim slovima sto posto si u pravu!!

Link to comment
Share on other sites

:p

vidim svi su odusevljeni sa 12' pa reko sta je sa 13' jel kruci,tvrdji,meksi,glindzaviji....

Imao sam i jedne i druge,12ice imam i dalje :D

 

Razlika je drasticna,kao da to nisu dva ista stapa.13ica je dosta kruca,nema dusu kao 12ica i neznatno dalje baca.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
I ja imam ove shtapove-mislim na predhodni model od najnovijeg.za mene su ekstra stapovi s obzirom i na moju visinu od 175cm,shto treba uzeti u obzir.Postizhem bez problema daljine 100-120m,sto uopshte nije za podcenjivanje.Neki komentarishu da su malo neprecizni,ali kad ti shtap legne na ruku -to je to.Na ribi je pravo uzhivanje,imati ih.Pochevshi od rolerhaltera,pa do karika,sve je tako klasichno a dobro.Vrede sveki euro.Imash ih kod Vlade ispod mosta,ako si zaista zainteresovan.Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...