Jump to content

Mka Alas cup


Recommended Posts

u nekom momentu (oko 14.30h):

-Kiza na 4ci 5 riba, 4 osrednje (5-6kg) i poslednjja slon

-Sapanjac 4 ribe, 5-8kg

-Momci na 12ici 2 ribe

-Kule na 11ici 1 riba

-Stanislav 1 riba,

-Momci do stanislava (6ica ili 7ica)slon od nekih 15-17kg po slobodnoj proceni

hoce li skoro lista

Link to comment
Share on other sites

POSLE OTPECANIH 45H

 

1 CT BOBAN 3. 336,42

2 CT ZLATNA RIBICA 12. 193,64

3 CT SEPECAN 5. 171,74

4 CT DUNAV 10. 167,00

5 CT VELIKI KALIBAR 4. 165,88

6 CT ZLATARA LANE 6. 77,42

7 CT MC DEK 8. 65,82

8 CT KUDRECKI MANIJACI 2. 43,56

9 CT LOSE ZABACIVANJE 9. 39,10

10 CT.FRENKI 7. 28,82

11 CT ARANDJELOVC 1. 24,12

12 CT ZEMUN 11. 20,30

13 CT RAJ BACKI PETROVAC 13. /

 

NAJVEĆA RIBA 16,76 EKIPA CT BOBAN

Link to comment
Share on other sites

postoje li zvanicne liste da se vidi tacno ko koliko ima ili je ovo sve otprilike? kakav je to izvestaj kada se napise ostali po ribu dve?? malo neozbiljno, treba imati postovanja i prema nama a i prema tim ekipama

 

 

Ne vidim razlog za tvoje kritike,Goran je iz dobre namere mene o svom trosku okrenuo telefonom-raspitao se i moje reci-info preneo na forum,mislis da to nije postovanje i drugarski potez ka svima na forumu.

Mora da ti bude jasno da ON-JA-NITI OVAJ FORUM nemaju obavezu niti finansisku korist od toga,vec samo dobru volju ka nekom nasem ribolovackom kutku-forumu.

Mislis da sa ovakvim kritikama ces-cemo dobijati i ovakve informacije?

Na kraju krajeva,razmisli malo ko ima obavezu ka tebi,ili korist sebi da kaci liste i zvanicne informacije,pa njih kritikuj.

Link to comment
Share on other sites

mozda dosli ljudi na cetvorku da se naspavaju... da odmore dusu :)

mozda i nismo? a i nisu nam ubacili zadnje dve ribe na konacnu listu tako da smo bili samo na par grama iza cetvorke a bas bih voleo da vidim ko bi mogao bolje u onom okruzenju? mozda ti?

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog za tvoje kritike,Goran je iz dobre namere mene o svom trosku okrenuo telefonom-raspitao se i moje reci-info preneo na forum,mislis da to nije postovanje i drugarski potez ka svima na forumu.

Mora da ti bude jasno da ON-JA-NITI OVAJ FORUM nemaju obavezu niti finansisku korist od toga,vec samo dobru volju ka nekom nasem ribolovackom kutku-forumu.

Mislis da sa ovakvim kritikama ces-cemo dobijati i ovakve informacije?

Na kraju krajeva,razmisli malo ko ima obavezu ka tebi,ili korist sebi da kaci liste i zvanicne informacije,pa njih kritikuj.

Link to comment
Share on other sites

nema razloga da se nervirate, ja smatram i dalje ako nesto izvestavate onda to treba kompletno uraditi ili jednostavno i ne pocinjati!!pogledajte izvestaje sa drugih takmicenja i videcete da sam u pravu. uostalom radite kako smatrate da je najbolje, a nase je da odlucimo hocemo li to pratiti ili ne. POZDRAV!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...