Jump to content

22. CARP LIDER CUP, DEBELJACA 6 - 8.08.2010.


Recommended Posts

Cestitke pobednicima i svim ucesnicima! Prilicno neizvesno takmicenje sa zanimljivim obrtima na tabeli.

Cini mi se da skoro nije izgledao ovakav konacan plasman po boksovima,sto je pohvalno i plus za Debeljacu, jer

u dobroj meri negira favorizaciju mesta.

Koji li je sad prvi osecaj koji ce nas obuzeti kada izvucemo keca ili mozda sedmicu :think: :)

Pozdrav svim ucesnicima i za mog druga Grileta uz kojeg svako takmicenje ima posebnu atmosferu :violin: :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj CARP LIDER je nepobediv,ala covek peca svaka mu cast.PA ON JE PRAVI LIDER, ma LIDER NAD LIDERIMA.

Tako graciozni pokreti,nemam lepe reci stvarno,prestoi mu svetla i uspesna buducnost.SVE CESTITKE

PS.KAD PORASTEM BICU LIDER :doh: :doh: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj CARP LIDER je nepobediv,ala covek peca svaka mu cast.PA ON JE PRAVI LIDER, ma LIDER NAD LIDERIMA.

Tako graciozni pokreti,nemam lepe reci stvarno,prestoi mu svetla i uspesna buducnost.SVE CESTITKE

PS.KAD PORASTEM BICU LIDER :doh: :doh: :clap:

Hvala ti si moj idol :bow-blue:

Link to comment
Share on other sites

ma decko je pecao sam verovatno ga zviznulo sunce na sestic :think:

Nemoj da se vredjamo,nisam sam pecao video si da su mi sa petice pomogli,i ovim putem im se zahvaljujem,ali noras priznati ala su otpecali tu sedmicu stvarno svaka cast,nisu se ljudi ni culi da su zivi,za razliku od keca kada im riba udari svi lete na stap ko da im je nedaj boze zadnja kontra,ali i kontru kad opice :doh: nemam reci ,a mozda to i treba tako.Posle nevaljaju udice ,uuuu boze boze :angry-banghead:

Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST SVIMA, STA HVALITE 7 KAD U ZADNJE VREME RADI LEPO, 1 NIJE RADILO PREDHODNA TAKMICENJA. ZADNJIH 5 TAKMICENJA U DEBELJACI SEDMICA JE UVEK BILA ISPRED 1.

 

ILI SE SVI SLIHTATE CARP LIDERU........ IMA NESTO ...........

 

 

 

HA HA HA HA SVAKA CAST..........

 

 

NALJUTICE MI SE DRAGAN MORAM DA NAPISEM DA JE SALA MALA!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST SVIMA, STA HVALITE 7 KAD U ZADNJE VREME RADI LEPO, 1 NIJE RADILO PREDHODNA TAKMICENJA. ZADNJIH 5 TAKMICENJA U DEBELJACI SEDMICA JE UVEK BILA ISPRED 1.

 

ILI SE SVI SLIHTATE CARP LIDERU........ IMA NESTO ...........

 

 

 

HA HA HA HA SVAKA CAST..........

 

 

NALJUTICE MI SE DRAGAN MORAM DA NAPISEM DA JE SALA MALA!!!!!!!!

Prijavi se ti da vidiš kako je dobra 7 pa možemo da pričamo!!!

Link to comment
Share on other sites

i sad ispade da je trojka laka posebno kad na petici imas Debeljacke lavove a cetvorka kampuje,a sa keca imas takve asove u bacanju rakete.

da lideru ostao sam cak bez dva clana ali ovaj jedan sto je ostao vredi za sve nas

Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST SVIMA, STA HVALITE 7 KAD U ZADNJE VREME RADI LEPO, 1 NIJE RADILO PREDHODNA TAKMICENJA. ZADNJIH 5 TAKMICENJA U DEBELJACI SEDMICA JE UVEK BILA ISPRED 1.

 

ILI SE SVI SLIHTATE CARP LIDERU........ IMA NESTO ...........

 

 

 

HA HA HA HA SVAKA CAST..........

 

 

NALJUTICE MI SE DRAGAN MORAM DA NAPISEM DA JE SALA MALA!!!!!!!!

Prijavi se ti da vidiš kako je dobra 7 pa možemo da pričamo!!!

E DOBRO SI MU REKAO< SVI SADA SAMO PAMETUJU ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...