Jump to content

Bass Maraton-Trvdenjava Surčin


Recommended Posts

USkoro lista.

Raspored po boxevima:

1. CT Švarc

2. CT MAtorci Berlin

3. CT Vasić NS

4. MKM Zoran Meleg

5. CT King Berlin

6. CT Kuvari

7.

8. CT Maršal

9. CT Frenki

10. CT Pirati

11. CT Crepaja

12.

13. CT BASS

14.

15. CT Butik Samsara

16.

17. CT SRD Ribar Berlin

Link to comment
Share on other sites

Druže , čini mi se da poprilično mračiš sa tvojim komentarima. Pecalo je 13 ekipa , razlog takvom broju će reći organizator a to je Švarc. On treba da objavi listu ali i ne mora, međtim ne znam šta je razlog tvojim komentarima koji su provocirajući. Mislim da za time nema potrebe. Ako organizator smatra da je ovakav način dobar to je njegov izbor. :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Raso i mene zanima kako je otpecano do kraja,tvrdenjava je specificna voda i tu nema mesta za one koji znaju pecati samo u kadama. Verujem da su mnogi odustali bas iz tog razloga,meni je jako zao sto nisam mogao otpecati ali se pogodio termin sa druzenjem koje vec godinama organizuje ***. Nadam se da cete organizovati jos jedan kup pa da se ponovo oprobamo tamo.

 

Po meni to je prav saransko pecanje,kad se moras potruditi da nadjes sarana i upecas a ne da strovalis tonu hrane i onda samo fizicki rad. Pretpostavljao sam da ce pritisak poterati ribu daleko od takmicara i jos ako krenu sa hranjenjem onako kako se radi u zadnje vreme da ce odlucivati par riba o plasmanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raso i mene zanima kako je otpecano do kraja,tvrdenjava je specificna voda i tu nema mesta za one koji znaju pecati samo u kadama. Verujem da su mnogi odustali bas iz tog razloga,meni je jako zao sto nisam mogao otpecati ali se pogodio termin sa druzenjem koje vec godinama organizuje ***. Nadam se da cete organizovati jos jedan kup pa da se ponovo oprobamo tamo.

 

Po meni to je prav saransko pecanje,kad se moras potruditi da nadjes sarana i upecas a ne da strovalis tonu hrane i onda samo fizicki rad. Pretpostavljao sam da ce pritisak poterati ribu daleko od takmicara i jos ako krenu sa hranjenjem onako kako se radi u zadnje vreme da ce odlucivati par riba o plasmanu.

a gde to Smrdo pritisak otera ribu objasni kao veliki strucnjak :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Prdo , ja zaista ne znam rezultate, ne zato što nisam želeo da se informišem , već zato što je to deo posla organizatora, a to je Švarc. On treba da izbaci spisak i rezultate. Od ljudi koji su bili tamo znam da je bilo ribe, a znam i da su gledali torpeda koja prave haos po vodi. Švarc ili neko iz njegove ekipa je imao mrcinu na štapu i ništa joj nije mogao. To je ono što ja znam a zbog obaveza i ne mogu da se preterano jurim da bih saznao pojedine detalje jer takmičenje nije bilo u organizaciji SRD Bass , već drugih ljudi , tako da....
Link to comment
Share on other sites

Gricko moj,dobri druze. Na divljim vodama navala gomilama hrane otera ribu,najbolje prodju oni koji nehrane ili to rade minimalno,pecao sam tvrdenjavu na takmicenju pa imam malkice iskustva sa te vode i slicnih njoj.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...