Jump to content

Carp Liga Basiana 2011- Iv Kolo Ii Grupe


Recommended Posts

:thumbsu: necu pisati romane,one ljubavne malo ko da i vise cita.a bas ta emocija mi se nekako najvise prozima pri svakom izlasku na vodu... Kao sto rekoh,nemamo svi isti pristup i poglede na ono sto nas okruzuje u zivotu,pa tako i ovde sto je sasvim normalno.Lepo je sto postoji mesto gde mozemo da razmenjujemo misljenja i dogovaramo se o nama aktuelnim temama... Konkretno vezano za ovu ligu,dobro poznavajuci organizatora i gotovo sve ekipe,mislim da Andrijina konstatacija oslikava sustinsku notu ovog takmicenja... No,trebale bi sve ekipe da daju svoje misljenje,a moja ce svakako biti saglasna najpre sa organizatorom,kao i sa vecinom! :o pa mi se jos nismo ni plasirali u finale :lolu:

 

Uzgred,imam i ja jedan predlog! Sobzirom da ovu ligu cini 20 ekipa,odnosno krug od nekih minimum 60 ljudi.Kako bi bilo da od predvidjenog svog licnog budzeta za pripremu prihrane,boila i svih potrosnih sredstava,koju svako od nas potrosi u velikim kolicinama,uskratimo sebe za recimo nekih 2kg boila pri izradi istih i od sacuvanih sredstava poribimo ovu ili bilo koju vodu sa mozda 50 glava amura?!

[/quot svaka cast limune sto se tice poribljavanja!!!konacno neko da se seti da toj vodi fale amuri...

Link to comment
Share on other sites

Kod nas je sve dobro dok ne dodje da treba prikupiti neki dinar za nesto korisno,taj Limunov predlog je ok,ali mislinm da od toga nece biti nista,jer iz iskustva kod nes te ljudi tapsu po ramenu kada das da se peca po 300din,kada za 3500pecas 45H a uz to sve dobijes i rucak,a ako neko spomene da bih trebalo dati neku kintu da se malo poribi eeeee onda je velikiiiii problem.Ako si konkretno mislio na Basijanu Limune tu bih uvek pomogao ,ali bolje da se dogovvorimo izmedju sebe jer znajuci Micu bice mu neprijatno da se ovako pise o toj ideji
Link to comment
Share on other sites

Tako je batice moj! Ako se mucimo tih 48 sati (sto se za tebe ne moze reci) :crazy: i dajemo tolike pare,neka bude onda pravo takmicenje i da se iskrvari za pravu nagradu,pehari i uspomene mi ne trebaju,bice jos mnooogo takvih takmicenja,a novac uvek treba,da li cemo ga osvojiti,zavisi od mnogo cega,ali bar cu znati da se borim za pravu stvar! Molim da i drugi iskazu svoje misljenje. I limune,molim te bez romana,citam svaki drugi red :lolu:

Koliko sam ja svatio Organizatori su ovu Ligu zamislili vise kao druzenje,sa minimalnom uplatom po ekipi.A za one koji vole da ginu i krvare na pisti prave se Cup takmicenja sa novcanim nagradama.

Mozda niste primetili imate Cup u najavi za Avgust 6000 din.sa lepim novcanim nagradama I nosi 15 hilj. II 10 hilj. III 7 hilj. 5 hilj.za Najvecu ribu + pehari medalje i IV i V mesto robna nagrada.Pecanje na 4 stapa 3 coveka i netreba da krvarite lagano, ako nebude dovoljno ekipa za Avgust pecace se u Septembru.Razmislite malo :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Skupi Zorane jos 9 ili 11 ekipa,koliko vec mislis da bude,i Red Devili ce se prijaviti,ali samo za 5. Avgust,u Septembru tesko. Kao prvo,Andrija ne bi trebao da prica nista o druzenju,svojim delima je pokazao,drugo,da je druzenje i minimalno trosenje para,ne bi svi redom bacali po dve jupolke spoda,i ko zna koliko jos boila,4.kolo su raketirali kao da u jezeru zive slonovi i da ih ima 5 vagona,a ne riba koje ima manje od 5 tona. :aggressive:
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece friend Isus,postoji vise nacina i mogucnosti sprovodjenja ovog u delo... Rekao bih da je Griletova ideja nekako i najcistija,jedno ili dva takmicenja (septembar,oktobar),sa znatno vecom kotizacijom,pehari i medalje i zagarantovano zdrava atmosfera :) i vec se dobija mali prostor za osvezenje vode! Naravno da bi se ovo odnosilo prvenstveno na ljude,koji su prijatelji ove vode,koji cesto provode vreme na njoj,imaju mogucnosti i dobre volje.Siguran sam da nas ima dovoljno! Nista bolje od osecaja kad spojis lepo i opste korisno :)! No,najvaznije od svega je prvo popricati sa gazda Micom,jer covek zasigurno ima svoje planove,ali siguran sam da nam ne zamera,jer dobro zna da u nasim idejama postoje samo dobre namere :)
Link to comment
Share on other sites

Kod nas je sve dobro dok ne dodje da treba prikupiti neki dinar za nesto korisno,taj Limunov predlog je ok,ali mislinm da od toga nece biti nista,jer iz iskustva kod nes te ljudi tapsu po ramenu kada das da se peca po 300din,kada za 3500pecas 45H a uz to sve dobijes i rucak,a ako neko spomene da bih trebalo dati neku kintu da se malo poribi eeeee onda je velikiiiii problem.Ako si konkretno mislio na Basijanu Limune tu bih uvek pomogao ,ali bolje da se dogovvorimo izmedju sebe jer znajuci Micu bice mu neprijatno da se ovako pise o toj ideji

ne moj misliti ako sam tvoj post citirao da nesto imam protiv ili za njega ! samo sam hteo da pitam da li se neko setio ikad Basijane kada je pecao na divljoj vodi da bar jednog sarana prenese u to malo jezero ! onako lezerno da probudi micu i kaze mu ubacio sam jednog od 4 kile recimo ! pa svi mi pecamo negde doduse ja nisam imao dit na divljoj vodi ove godine ali verujem da ima neki koji i imaju !mada taj nacin nije popularan tj. ne zna se kada doneses isto i ko kada neko odnese! :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: necu pisati romane,one ljubavne malo ko da i vise cita.a bas ta emocija mi se nekako najvise prozima pri svakom izlasku na vodu... Kao sto rekoh,nemamo svi isti pristup i poglede na ono sto nas okruzuje u zivotu,pa tako i ovde sto je sasvim normalno.Lepo je sto postoji mesto gde mozemo da razmenjujemo misljenja i dogovaramo se o nama aktuelnim temama... Konkretno vezano za ovu ligu,dobro poznavajuci organizatora i gotovo sve ekipe,mislim da Andrijina konstatacija oslikava sustinsku notu ovog takmicenja... No,trebale bi sve ekipe da daju svoje misljenje,a moja ce svakako biti saglasna najpre sa organizatorom,kao i sa vecinom! :o pa mi se jos nismo ni plasirali u finale :lolu:

 

Uzgred,imam i ja jedan predlog! Sobzirom da ovu ligu cini 20 ekipa,odnosno krug od nekih minimum 60 ljudi.Kako bi bilo da od predvidjenog svog licnog budzeta za pripremu prihrane,boila i svih potrosnih sredstava,koju svako od nas potrosi u velikim kolicinama,uskratimo sebe za recimo nekih 2kg boila pri izradi istih i od sacuvanih sredstava poribimo ovu ili bilo koju vodu sa mozda 50 glava amura?!

auuuu limune sta ti sad pricas neke nebuloze :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Ideja ovog "takmicenja" je i bila jeftino takmicenje uz nalete adrenalina kojih nema na slobodnom pecanju a trosak isti tako da ne podrzavam tu ideju o poskupljivanju.

Tih i takvih takmicenja na nasoj sceni stvarno ima i vise nego dovoljno pa svako ko misli da moze da se takmici za novac ima siroki izbor.

citaj malo izmedju redova,,mislio sam ekipe koje udju u finale da se dogovore da se ubaci koji evric pa da finale ima nekog takmicarskog duha..

Link to comment
Share on other sites

Skupi Zorane jos 9 ili 11 ekipa,koliko vec mislis da bude,i Red Devili ce se prijaviti,ali samo za 5. Avgust,u Septembru tesko. Kao prvo,Andrija ne bi trebao da prica nista o druzenju,svojim delima je pokazao,drugo,da je druzenje i minimalno trosenje para,ne bi svi redom bacali po dve jupolke spoda,i ko zna koliko jos boila,4.kolo su raketirali kao da u jezeru zive slonovi i da ih ima 5 vagona,a ne riba koje ima manje od 5 tona. :aggressive:

Kao prvo, drugo i trece Andrija nije pominjao druzenje vec jeftino takmicenje , jer druzenja na ovakvim mestima ima najmanje a Andrija tj ja kad oce da se druzi on za to ne placa vec sa drustvom ode na slobodno pecanje i druzi se uz rostilj, pivo, kupanje, pecanje, pevanje i sve ostalo sem takmicenja, bilo za oehar bilo za novce.

 

""Ideja ovog "takmicenja" je i bila jeftino takmicenje uz nalete adrenalina kojih nema na slobodnom pecanju a trosak isti tako da ne podrzavam tu ideju o poskupljivanju.

Tih i takvih takmicenja na nasoj sceni stvarno ima i vise nego dovoljno pa svako ko misli da moze da se takmici za novac ima siroki izbor.""

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice ubacivanja ribe,to je glupost,pa znam bre imena ljudi koji su izneli ispod ruke par riba sa Basijane,zasto bih ja ubacivao,da to nadoknadim?? Ko hoce,stavicemo kintu na sto,ko nece,ne mora. Znam samo da sl godine pecam samo kupove.
Link to comment
Share on other sites

Takmicenje je takmicenje ma koliko para da se da.

Nebih se mesao u temu da me Milos nije zacnuo,druze ako si video nekoga da nosi ribu trebao si prijaviti Mici ili reci javno njegovo ime,takvi netrebaju na vodi i zbog istih i oni koji bi stvarno zeleli doci nocu da pecaju a posteni su momci budu pod prismotrom i ni Mica ili bilo koji drugi vlasnik vode nemoze mirno spavati.

Ja sam kad god sam video preneo sta neljudi rade,to je isto kao kad bi neko u nase dvoriste usao i ukrao bilo sta.

Ako nedamo svoje treba praviti razliku ni sa tudjim posteno stecenim.

Sto se tice ubacivanja ribe ima je tamo i vise nego sto treba,samo jos malo da se nagoji,mada sigurno nebi skodilo da se ubaci koji kapitalac upecan negde,sto je sada dozvoljeno zakonom.

A posto su cuvari glavni kradljivci na vodama koje dodeljuje drzava na gazdovanje vise nevracam ribu koju nemoram.

Link to comment
Share on other sites

Za sve si u pravu Prdo,osim za to da ja trebam da kazem ko iznosi ribu,nisam jedini koji za to zna. Moje je da dodjem i otpecam,ostalo me ne zanima. Ali sam morao da pomenem,posto su neki poceli da se prave pametni i izmisljaju toplu vodu.a drugo: Nije isto takmicenje kad sam napravim boile i na to ode 8-10000 i kad odem i kupim 2-3 kg u prodavnicu. Naravno da se necu trositi za pehar,ali kad je kinta... Mi smo predlozili,na ostalima je da se prihvati ili ne. Sto je najgore,javile su se ekipe koje jos nisu sigurni finalisti. Ipak bih voleo da cujem misljenje svih ekipa.
Link to comment
Share on other sites

Ja bi samo jedno pitanje posto ne poznajem sve takmicare bar ne po imenima i nikovima, Milose iz kojeg si ti tima, I drugo je da nisi trebao spomionjati da znas ljude koji su nosili ribu sa jezera ili vec kad si spomenuo javno onda treba i imenovati bar bi ja tako uradio na svakom jezeru a posebno na Basiani.I nemojte se ljutiti i raspravljati svi iznose svoja misljenja pa kakva god da su.Predlog koji je dat je jako pogodan za raspravu,i sa jedne strane je primamljiv a opet sa druge izlazi iz koncepcije ovog takmicenja.

Neko je spomenuo da je ovo jeftino takmicenje, sto apsolutno nije tacno jeftino je samo po kotizaciji a ostalo bar mene kosta isto kao i bilo koje drugo.Ipak lepo je cuti i ostala misljenja pa makar se i ne slagali oko istih.BISTRO

Link to comment
Share on other sites

...., I drugo je da nisi trebao spomionjati da znas ljude koji su nosili ribu sa jezera ili vec kad si spomenuo javno onda treba i imenovati bar bi ja tako uradio na svakom jezeru a posebno na Basiani.I nemojte se ljutiti i raspravljati svi iznose svoja misljenja pa kakva god da su.Predlog koji je dat je jako pogodan za raspravu,i sa jedne strane je primamljiv a opet sa druge izlazi iz koncepcije ovog takmicenja.

Neko je spomenuo da je ovo jeftino takmicenje, sto apsolutno nije tacno jeftino je samo po kotizaciji a ostalo bar mene kosta isto kao i bilo koje drugo.Ipak lepo je cuti i ostala misljenja pa makar se i ne slagali oko istih.BISTRO

Za ovo prvo se apsolutno slazem da opet ne bude TRLA BABA LAN , a sto se tice kostanja meni je jeftinije iako sam sve snosim.

Link to comment
Share on other sites

Za ovo prvo se apsolutno slazem da opet ne bude TRLA BABA LAN , a sto se tice kostanja meni je jeftinije iako sam sve snosim.

auuuu ljudi ala trabunjate otisli ste sa teme uuu ppppmmmmmm,,treba se samo izjasniti dali je neko ili ti neka ekipa za da se ubaci koja kinta za finale ili ne :clapping: :clapping: a ne da pisete knjigu saran i sarandzija drugo izdanje :lolu:

Link to comment
Share on other sites

auuuu ljudi ala trabunjate otisli ste sa teme uuu ppppmmmmmm,,treba se samo izjasniti dali je neko ili ti neka ekipa za da se ubaci koja kinta za finale ili ne :clapping: :clapping: a ne da pisete knjigu saran i sarandzija drugo izdanje :lolu:

i da poribnjavate basujanu sa amurom i saranima kapitalcima :lolu: ako treba da se poribi jezero onda je tu gazda mica vlasnik jezera a ne da se tamo neki pecarosi ponasaju kao gazde pa su poceli da poribljavaju jezero :prst to treba ostaviti gazda mici :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...