Jump to content

Humanitarna Akcija


Recommended Posts

hteo bih da se prikljucim akciji,ponudio bih jezero Basijanu za ovu akciju,jeste da ima samo 10 mesta ali to je sto je ako odgovara,a voleo bih da ucestvujem br tel.064-906-89-87Grile

 

Svakako da bi ovu akciju bilo zaista lepo da podrzi sto veci broj ekipa,ali ako kojim slucajem u datom trenutku u mogucnosti za tako nesto bude nekih 12-13 ekipa,mislim da bi ova voda,njen ambijent i zaista domacinski ugodjaj na njoj bili idealni za organizovanje ovako humanog cina! Iskreno se nadam da ce zaista biti potrebe za puno vecom vodom,ali pak ako prilike budu drugacije datog trenutka,mislim da treba razmisliti o velikodusnoj ponudi vlasnika ove vode!

Mozda kao mogucnost jos uspelijeg i brojnijeg organizovanja ove akcije iskoristiti vise voda,pecati sve u istom danu,omasoviti ideju medju sto vise lokalnih ekipa i tako podstaknuti veci odziv i omoguciti ekipama da pecaju vodu koja im je bliza.Recimo kada bi svi vlasnici voda koji su voljni da izadju u susret,ili pokretaci ideje ovde na sajtu,u dogovoru sa vlasnicima voda,izdali obavestenje za svaku vodu,pod istim okriljem,u istom danu i istim uslovima organizacije! Verujem da bi se u svakom okrugu odazvalo barem po deset ekipa! Predlazem samo....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi pomenuta varijanta (istovremeno na dve vode) Basijana i Medjes bila interesantna.

Pogotovo sto su te vode dosta blizu tako da su moguce razne kombinacije.

Medjes bez ikakve naknade, verujem i Basijana.

Televizija je vec obezbedjena, dogovoreno sa Pajom Bocilj ULOVI TROFEJ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi pomenuta varijanta (istovremeno na dve vode) Basijana i Medjes bila interesantna.

Pogotovo sto su te vode dosta blizu tako da su moguce razne kombinacije.

Medjes bez ikakve naknade, verujem i Basijana.

naravno bez naknade,ali to je vec trebalo da pocne, Basijana je na raspolaganju samo javite datum odrzavanja pozdrav GRILE
Link to comment
Share on other sites

Dule , ponuđena je i treća voda( i to kao prva ponuđena) ali vidim da nije u opticaju, bitno je da se akcija održi , gde to je manje bitno!

Upravo tako doktore samo da se odrzi a nadam se da ce se uskoro

i znati termin i koja voda .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...