Jump to content

World Carp Classic 2012


Recommended Posts

Jel su to komentarisali gubitnici,pecarosi koji su navikli da uhvate 2 tone ribe na takmicenju,pa kad odu na veliku vodu,izgube se i ne znaju kako se peca na velikoj vodi,ponesu boile sa previse hemije,a ovi sto ne znaju,dodju sa kupovnim boilama i pobede,pa je pecarosima koji ne znaju da prihvate poraz svako kriv sto nisu videli ribu.Pa ja sam dva puta ucestvovao na WCC pa sam video 3 ribe na dva takmicenja i opet kazem da se nikad nisam bolje proveo i vise uzivao u pecanju.Pa kad ribolovci poput Ian Chillcott, Lee Jackson, Martin Locke, Karel Nickl, Jaroslav Tesinsky, Tim Paisley i Steve Briggs, kazu da je ovo bio najbolji WCC ikad organizovan a nisu imali ni trazaj za sve vreme takmicenja,onda im treba verovati,jer ljudi uzivaju u pecanju a ne idu da se obogate, a vec je svima bilo pozznato unapred da severni sektor na jezeru nema ribu,pa kao i kod nas, treba imati i malo srece pri izuvlacenju.A povodom Ros Hanija, nisam rekao d anije nista zaradio, normalno je da zaradi,ko danas radi da ne zaradi,nego sam rekao da covek isuvise voli ribolov da bi drao ljude,i nije sigurno stavio u dzep vecinu para.30%,ne vise mu je ostalo.Uostalom,kome se ne sviodja koliko on uzima, nikje morao ni da dodje,jer jos nisam uo da je neki stranac pomenuo koliko Ros uzima para, sem Srba,Srbima je najvaznije koliko drugi zaradjuje a ne gleda sebe da prehrani,nego mu je najbitnije da drugog opljuje,pa makar on nemao ni za hleb.
Link to comment
Share on other sites

A sto se organizacije ovogodisnjeg takmicanja tice, po recima ucesnika bilo je najblaze receno diletantski

Jel su te licno telefonom obavestili ucesnici WCC da je organizacija bila diletantska,poslali ti pismo ili si preko posrednika saznao ili gledao na TV u?

Link to comment
Share on other sites

Kako covek da ne uziva na ovakvom jezeru? Површина 113,5 km² Запремина 9,2 km³ Највећа дубина 151 m Надморска висина 305 m Највећа ширина 11 km Највећа дужина 13 km

 

 

http://s12.postimage.org/3nnfov01l/image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...