Jump to content

Boila Za Miku


Dukas

Recommended Posts

Evo gledajuci slike na Miki kako se izlovljavala riba i pohvale za Kuleta i drustvo koje mu je pomoglo,primetio sam kakvo je dno na samom jezeru.

 

Moje konkretno pitanje za sve sarandzije je,da li boila treba da bude visokoproteinska ili niskoproteinska?Naravno da se obrazlozi zasto!

Mislim da ce ova tema pomoci mnogima koji ce doci da pecaju na pomenutom jezeru.

 

Jos jednom pohvale za udarnicki posao ciscenja jezera! :good:  :good:  :good:

Link to comment
Share on other sites

Evo da citiram jednog kolegu,s cijim razmisljanjem se slazem.Hemija koja se upotrebljava u saranskom ribolovu je dozivela vrhunac,zbog neverovatnog uticaja na metabolizam i ponasanje ribe.Prekomerna doziranja kao primer izgladnjivac,ubrzava njegovo varenje vise nego obicno oseca stalnu glad i tu nema razlike izmedju sarana u jezeru ili u Dunavu,Tamisu.To se desava Saranu koji pokupi natrpanu boilu hemijom.Za sve Sarandjije vazi pravilo uhvati i pusti.Pricamo o toj humanosti,a koristimo sredstva od kojih riba vise kenja nego sto pliva.Zelja za sto vecim ulovom je uvek velika da ce mo koristiti sva dozvoljena sredstva kako bi ostvarili ulov.Zato je najlepse i najjeftinije na divlju vodu... :hi:

http://i44.tinypic.com/6pbyhl.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...