Jump to content

26.Carp Lider Cup-Mika Alas


Recommended Posts

Za 26.Carp Lider Cup od 15-17.04.11.prijavljene ekipe su:

1. CT Noću spavam-Dobanovci $

2. CT Kole i Steva-Majdampek $

3. CT Borča-Borča $.

4. CT Bistro-Mladenovac $.

5. CT BD elitee-Krnjača $

6. CT Frenki-Bgd

7. CT Pirati-Bečmen$.

8. CT Skela- P.Skela

9. CT Duja-Dobanovci $.

10. CT Carp Lider-Dobanovci $.

11. CT Opovo-Opovo

12. CT Kudrački manijaci-S.Palanka $

13. CT D i M-BGD $.

------------------------------------

 

Potvrde ovog takmičenja su uplate koje počinju od 01.03.11.Tako da zainteresovane ekipe se mogu prijaviti i dalje popunjavati ostala mesta i ako neka ekipa odustane iz bilo kog razloga sledeća popunjava po redu prijave i sa uplatom POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

ima li mesta za kaznenu ekspediciju da nam Vlada ne bude usamljeni Borcanac

Ne brini Mitre za dobre ekipe uvek ima mesta ako neko odustane ti si prvi sledeći ako ne rado ću ustupiti moje mesto pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Obaveštavam sve koji budu pecali Carp Lider Cupove 2011. da u dogovoru sa Sokolom i Ligom Basijana 2011. pravimo zajedničko takmičenje u septembru na jezeru Fazanerije UB.Pecaju finalisti sa Basiane i najbolje plasirani iz kupova sistemom bodovanja npr.sa uba pobednik dobija 19 bodova jer ima toliko ekipa a pobednik sa debeljače 9 bodova.Lista će izlaziti posle svakog kupa sa brojem bodova.Pozdrav kotizacija neće biti veća od 4000 din po ekipi
Link to comment
Share on other sites

Ej, Lideru, ima jedan problem ... Nama je septembar rezervisan, sto se tice dnevnih termina. Dolaze nam neke Nemice da se banjaju u blatu i suncaju ... Moze samo nocu da se peca ... :) :8P

Kad dođu Nemci doći će i Nemice tako da ćemo pecati samo noću,nego razišljaj kako ćemo meriti

Link to comment
Share on other sites

Eto veći razlog da se trudite za finale zar ne

 

U svakom slucaju ja na finale dolazim garantovano,ne bitno u kojoj ulozi ;) Ako i ne kao takmicar, eto

Lakija i mene da navijamo, da :bbq: , :turkey: i da se vidimo sa domacinima :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se kule prijavio,dobro je nećemo biti najgori. Veliki pozdrav za Đuku sa uba (klinci su te zgotivili kada smo pecali kod tebe ono takmičenje i stalno pričaju o tebi)- pozdrav za tebe.

 

Pozdrav za buduce sampione! Gomatami mi je zavrsio ADSL i od sada pratim situaciju! Pozdrav i za Cakija :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...