Jump to content

CARP SHOW ZWOLLE NEDERLAND 2011


Kiza-Bg

Recommended Posts

OVAKO BI NESTO MOGLO I KOD NAS DA SE ORGANIZUJE I NAS SAJAM IMA TOLIKO PROSTORA DA SE DOVEDE TRI PUTA VISE IZLAGACA SAMO KAD BI IMAO NEKO DA SVE TO ORGANIZUJE !!

 

Ko bi dosao ovde Caki? Nasa kupovna moc u odnosu na njihovu je u krajnju ruku smesna. Za 10 godina mozda

Link to comment
Share on other sites

OVAKO BI NESTO MOGLO I KOD NAS DA SE ORGANIZUJE I NAS SAJAM IMA TOLIKO PROSTORA DA SE DOVEDE TRI PUTA VISE IZLAGACA SAMO KAD BI IMAO NEKO DA SVE TO ORGANIZUJE !!

Strani izlagaci kada bi videli nase cene,zapalili bi nas-koliko je ovde sjebano trziste!!!

Caki brate,tek sada sam svestan da je kod nas svaki dan SAJAMCINA ...Da ste samo videli sajamske cene ,ljudi nose robu ko da je dzabe a ta sajamska cena najmanje 10-20posto skuplja nego normalna ovde.Pogledaj samo na onoj daiwinoj slici koliko su Basie,a narod grabi.

Frajer je za pola dana prodao celu paletu BBLC-A PO 150e!!!

 

Sve u svemu josh smo mi mali misevi,dok nam standard ne poraste.

Link to comment
Share on other sites

po kevi :D

 

inace dolazi u Maju na Sapanjcev kup

 

Ma dolazi on na Ub, visi dole na fazaneriji non stop, a taj kup mu je, onako, usput ... :) :)

 

Ide kod Verana na par saveta pre takmicenja, i tako .... :yahoo:

 

P.S.

Moram malo da bockam mog starijeg kolegu ...

Link to comment
Share on other sites

Strani izlagaci kada bi videli nase cene,zapalili bi nas-koliko je ovde sjebano trziste!!!

Caki brate,tek sada sam svestan da je kod nas svaki dan SAJAMCINA ...Da ste samo videli sajamske cene ,ljudi nose robu ko da je dzabe a ta sajamska cena najmanje 10-20posto skuplja nego normalna ovde.Pogledaj samo na onoj daiwinoj slici koliko su Basie,a narod grabi.

Frajer je za pola dana prodao celu paletu BBLC-A PO 150e!!!

 

Sve u svemu josh smo mi mali misevi,dok nam standard ne poraste.

dok nam standard ne poraste??!! dobar vic Kizo..... :rofl: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...